Comdrev.pl

Praca

Ogłoszenie o pracę w Dziale Wsparcia Technicznego

Dołącz do naszego zespołu Comdrev.pl jako Specjalista w Dziale Wsparcia Technicznego

Jesteśmy prężnie działającą firmą informatyczną o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, jak naszych pracowników. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które usprawniają pracę naszych klientów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Wsparcia Technicznego, która podziela naszą pasję do technologii i chce się rozwijać w tej dziedzinie.

Jakie będą Twoje zadania:

Zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego klientom firmy: Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych: Współpraca z innymi działami firmy: Uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie swoich umiejętności:

Czego oczekujemy:

  • Rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę:
    Szukamy osoby odpowiedzialnej, która podchodzi do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem i dba o jakość swojej pracy.
  • Podstawowej wiedzy z zakresu informatyki i technologii:
    Oczekujemy, że aplikując do nas posiadasz podstawową wiedzę na temat systemów operacyjnych, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole:
    W tej roli ważne są umiejętności interpersonalne, takie jak jasne komunikowanie się, słuchanie i współpraca z innymi, bardziej doświadczonymi członkami zespołu.
  • Chęci do nauki i rozwoju:
    Branża IT dynamicznie się zmienia, dlatego szukamy osoby otwartej na nowe technologie i gotowej do ciągłego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności.

Co najważniejsze - Nie wymagamy dużego doświadczenia!

Jeśli jesteś osobą ambitną, która chce się rozwijać w branży IT, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapewniamy kompleksowe szkolenia wdrożeniowe, które przygotują Cię do pracy na tym stanowisku. Będziesz miał/a możliwość uczenia się od doświadczonych specjalistów i zdobywania praktycznych umiejętności.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku:
  • Dołączysz do zespołu, który od lat cieszy się zaufaniem klientów i stabilną pozycją na rynku. Oferujemy umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów:
    Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu:
    Stawiamy na rozwój naszych pracowników i oferujemy jasną ścieżkę kariery.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole:
    Dbamy o dobrą atmosferę pracy i tworzymy zespół, który wspiera się nawzajem.
    Organizujemy również integracje i wydarzenia firmowe, które pozwalają nam lepiej się poznać i zbudować silne relacje.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży IT!

Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą na nowe wyzwania i chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży informatycznej, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: office@comdrev.com.pl

Czekamy na Ciebie! Rekrutację prowadzimy w trybie ciągłym

Nasi partnerzy