Comdrev.pl

Microsoft

Od ponad 10 lat jesteśmy partnerem firmy Microsoft. Posiadamy status Silver Small and Midmarket Cloud Solutions co daje nam możliwość oferowania dla Państwa zarówno rozwiązań dostępnych w chmurze Microsoft jak i pozostałego oprogramowania. Posiadamy certyfikacje MCSA, Office 365 i ciągle pogłębiamy swoją wiedzę związaną z produktami firmy Microsoft.

Usługa Office 365
W ostatnim czasie najdynamiczniej rozwijającym produktem firmy Microsoft jest Office 365. W zależności od wybranego pakietu mamy do dyspozycji część usługową zawierającą usługi online takie jak Exchange Online, Skype dla firm, przeglądarkowe wersje programów Word, Excel, Power Point, One Note, Sharepoint, One Drive oraz oprogramowanie Office 2016 do zainstalowania na komputerze.
Narzędzia zawarte w produkcie Office 365 wykorzystujemy do swojej codziennej pracy od planowania, wideokonferencji, wspólnej pracy na dokumentami w obrębie bibliotek Sharepoint oraz przechowywania plików w obrębie zasobów One Drive.

Usługa Office 365 staje się coraz bardziej popularna wśród naszych klientów, którzy decydują się na przeniesienie do niej swoich zasobów. Panel administracyjny usługi pozwala na intuicyjną konfigurację, a gotowe migratory umożliwiają automatyczne przeniesienie poczty od innych dostawców. Usługa umożliwia pracę w dowolnie skonfigurowanych grupach dla których są tworzone obszary współpracy związane z planowaniem, rozdzielaniem zadań, komunikacją i współdzieleniem zasobów plikowych.

Ciągła ewolucja tego produktu skutkuje coraz większą ilością aplikacji dostępnych w usłudze Office 365 i dostarcza nowych narzędzi biznesowych. Na liście dostępnych aplikacji jest m.in. Dynamics 365, Power BI. Ta druga jest dostępna w podstawowej wersji bezpłatnie.
Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaplanować i wdrożyć taki rozwiązanie w Państwa firmie. Zapraszamy do kontaktu z działem Wsparcia Technicznego.


Nasi partnerzy