Sprzęt

  • Najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe
  • Optymalne dopasowanie do potrzeb
  • Konfiguracja oraz szkolenie u Klienta
  • Certyfikowane wsparcie wykwalifikowanych specjalistów

Dostarczamy i wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza działalność obejmuje sprzedaż renomowanego sprzętu komputerowego najwyższej jakości. Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla firm – począwszy od outsourcingu usług, poprzez dostawę sprzętu i oprogramowania, budowę infrastruktury sieciowej (również sieci bezprzewodowych), instalacji i wdrożenia.
Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów aby w optymalny sposób pomóc im osiągnąć zamierzone cele. Ponadto od 20 lat jesteśmy autoryzowanym partnerem Posnet, producenta drukarek i kas fiskalnych. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, upoważnionych do kompleksowej obsługi serwisowej wszystkich urządzeń fiskalnych.
Współpracujemy z wiodącymi markami na rynku takimi jak Lenovo, Microsoft, Brother i Cisco.

 

Brother

Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio produktów znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy

Lenovo

Jeden z najszybciej rozwijających się producentów wysokiej klasy komputerów na świecie. Od lipca 2013 jest największym producentem komputerów na świecie. Działa na sześciu kontynentach, a produkty oferowane są w 160 krajach. Lenovo jest laureatem ponad 100 międzynarodowych nagród za przyszłościowe rozwiązania w zakresie wzornictwa

Cisco

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco.

Przeczytaj również