Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego to lokalna nagroda przyznawana przez przedstawicieli lokalnego samorządu i biznesu. System Roweru Publicznego Filfri Bikes został wyróżniony w kategorii Najlepszy Produkt Roku.
Jest to pierwsze wyróżnienie dla naszej firmy w historii konkursu, które świadczy o tym, że produkt w który włożyliśmy ogrom pracy został zauważony i doceniony. W przypadku rozwoju nowego produktu wsparcie na poziomie lokalnym jest dla nas bardzo ważne, ponieważ nasza przygoda z rowerem publicznym zaczęła się właśnie tu – w Szczecinku, kiedy 5 lat temu zmodernizowaliśmy działającą od 2009 roku w naszym mieście jako drugą po Krakowie automatyczną wypożyczalnię rowerów. Wszystkie jego elementy są wytwarzane tu – w Szczecinku w kooperacji z lokalnymi firmami.
Nagroda ta jest dla nas przede wszystkim motywacją do dalszej pracy nad jego rozwojem po to aby uczynić go jeszcze lepszym i bardziej przyjaznym w użytkowaniu. Przede wszystkim chcemy aby system jak najlepiej służył lokalnej społeczności nie tylko w Szczecinku ale również w innych miastach Polski i Europy
Skomentuj

Filfri Bikes wyróżniony na Gali Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego