Hotele i restauracje to obiekty, gdzie udostępniany jest Internet przez punkty dostępowe Hotspot. Dzięki Protecti można tak skonfigurować darmowy dostęp do Internetu, aby korzystający z niego klienci czuli się bezpieczni. Hotspot z Protecti może stanowić również dobry element reklamowy.

Protecti posiada kilka funkcji, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo dostępu do Internetu w hotelu lub restauracji. W przypadku, gdy chcielibyśmy zablokować dostęp do określonych stron np. pornograficznych czy narkotyków, wystarczy zaznaczyć odpowiednią kategorię stron w katalogu Protecti. Z sieci w hotelu mogą korzystać również dzieci, więc warto zablokować dostęp do stron, do których nie powinny mieć dostępu.

Jeżeli obiekt jest okresowo zamknięty, dobrym pomysłem na ten czas jest wygaszenie dostępu do sieci Internet. Wykorzystując Protecti możesz skonfigurować funkcje kalendarza w sposób, który zablokuje dostęp do Internetu w określonych godzinach i wyświetli informacje o godzinach otwarcia.

Protecti to również doskonały nośnik reklamy:

 

  • Czy hotspot ma prezentować jedynie ofertę Twojego hotelu lub restauracji?
  • Czy hotspot ma udostępniać tylko kilka wybranych stron dla klientów?
  • Czy chciałbyś prezentować klientom własną stronę co określony czas, gdy przeglądają Internet?
  • A może udostępniasz infokiosk z dostępem do wybranych stron?

 

Protecti może pomóc Ci w realizacji tych celów.

Już od 50 zł miesięcznie, zabezpieczysz sieć hotelową lub restauracyjną – skontaktuj się z handlowcem pod adresem e-mail: kontakt@protecti.pl lub numerem telefonu 943748569.

Skomentuj

Dlaczego warto stosować Protecti w hotelu i restauracji?