Czym różni się router Protecti od zwykłego routera?

Router jest urządzeniem sieciowym, które realizuje przewodową i bezprzewodową łączność z siecią Internet dla komputerów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń sieciowych. Router poza zapewnieniem dostępu do sieci i Internetu, może też realizować funkcje ochrony rodzicielskiej.

Funkcja ochrony rodzicielskiej pozwala zadbać o bezpieczeństwo dzieci w Internecie. W „zwykłych” routerach dostępnych na sklepowych półkach poziom ochrony rodzicielskiej jest znacząco ograniczony. Umożliwia blokowanie wybranych stron, blokowanie dostępu do Internetu w określonych godzinach, czy blokadę określonych urządzeń.

Router Protecti oferuje bardzo zaawansowaną funkcjonalność kontroli rodzicielskiej, wykraczającej ponad to co oferują „zwykłe” routery. Usługa bezpieczeństwa wbudowana w Bezpieczny Router Protecti, umożliwia blokowanie niewłaściwych i niebezpiecznych stron internetowych, na wszystkich urządzeniach podłączonych do domowego Internetu.

Router Protecti pomaga utrzymać kontrolę nad tym co dzieci przeglądają w Internecie oraz określić czas spędzany w sieci.

Ograniczenia są oparte o wybór określonych kategorii stron internetowych z tworzonej przez nas szczegółowej bazy danych zagrożeń, a także inne parametry m.in. białe i czarne listy, harmonogram czasowy, bezpieczne przeglądanie.

Co ważne – Protecti dysponuje precyzyjną i dostosowaną do krajowych zasobów Internetu bazą stron stanowiących zagrożenie.

Rodzic w każdym momencie może zarządzać dostępnością usług dla dzieci, ale też monitorować zachowania dzieci w sieci.

Usługą można zarządzać zdalnie, więc z dowolnego miejsca wprowadzisz ograniczenia oraz sprawdzisz co dzieje się w domowej sieci.

router protecti
Skomentuj

Czym różni się Router Protecti od zwykłego Routera?