Szanowni Państwo,

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa został uruchomiony Konkurs Grantowy „Cyfrowa Gmina”, który ma na celu wsparcie finansowe Jednostek Samorządu Terytorialnego w rozwoju cyfrowym oraz zwiększenie ich cyberbezpieczeństwa.

Kwota wsparcia: 100 000 – 2 000 000 zł

Prosta procedura: wniosek, jak i cała procedura są proste i w pełni elektroniczne

Uzyskane środki będzie można przeznaczyć między innymi na:

1. Cyfryzację biur/jednostek publicznych/jednostek podległych i nadzorowanych (z wyłączeniem placówek ochrony zdrowia) – zakup sprzętu IT i oprogramowania.

2. Zakup sprzętu IT dla szkół i placówek specjalnych, domów pomocy społecznej (pracownie terminalowe,  laptopy, stacje robocze, monitory, tablice interaktywne, projektory)

3. Szkolenia dla pracowników urzędu z obszaru cyberbezpieczeństwa, a także zaawansowanych usług cyfrowych – audyt KRI i KSC Jednostki

4. Zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z możliwości uzyskania dofinansowania w ramach Konkursu Grantowego „Cyfrowa Gmina”, służymy naszą pomocą i wsparciem merytorycznym podczas całego procesu – od rejestracji, aż do zakupu.

Comdrev.PL jest firmą która od ponad 30 lat rozwija kompetencje IT oraz wspiera jednostki samorządu terytorialnego w zakresie nowoczesnych technologii.

Otrzymacie Państwo od nas więcej niż sprzęt i oprogramowanie. Dostarczymy Wam praktycznych wskazówek dotyczących wdrożenia, migracji, zapewnienia bezpieczeństwa i przetwarzania danych.
Od wielu lat jesteśmy partnerem wiodących firm m.in. Lenovo, Cisco, Brother, Microsoft, Enova, Fortinet. Z powodzeniem realizujemy własne autorskie projekty – Bezpieczny router Protecti oraz terminalowe pracownie komputerowe dla szkół.

W ramach przyznanego Grantu wymagane jest przeprowadzenie diagnozy cyberbezpieczeństwa KRI i KSC, która powinna zostać zrealizowana w terminie do 6 miesięcy od podpisania umowy na grant. Warto już teraz podpisać stosowną umowę z naszą firmą, która będzie wykonywać audyty  zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 27001. Gmina będzie musiała zrealizować audyt w przeciągu pół roku.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w programie Cyfrowa Gmina.

Szczegółowe informacje -> https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowa-gmina

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami Protecti:

Bezpieczny Router Protecti na: www.protecti.pl  

Terminalowe Pracownie Szkolne: www.terminalowepracownie.pl

Chcesz uzyskać więcej informacji


Napisz lub zadzwoń.

Małgorzata Martyniuk – sprzęt i oprogramowanie
tel: 694 462 726
e-mail: malgorzata.martyniuk@comdrev.com.pl   

Kamil Folga – audyt i bezpieczeństwo  
tel: 694 462 725  
e-mail: kamil.folga@comdrev.com.pl  

Skomentuj

Cyfrowa Gmina – nowoczesne rozwiązania dzięki programowi dofinansowania!