13.04 byliśmy na LENOVO NEW PRODUCTS TRAINING – corocznym spotkaniu Partnerów Handlowych firmy Lenovo.

Szkolenie obfitowało w najnowsze rozwiązania biznesowe – notebooki ThinkPad, produkty z segmentu premium z rodziny X1, desktopy, stacje robocze i serwery.

Po raz pierwszy w tym roku pokazane zostały Think Pady (od zawsze czarne) również w kolorze srebrnym. Sporo nowości widać też w segmencie konsumenckim: konwertowalne notebooki YOGA, phablety, komputery dla graczy z serii Legion oraz smartfony Lenovo MOTO.

Najciekawszym momentem prezentacji był specjalny ekstremalny test nowego Think Pada 11 oraz x270 którym prowadzący zaskoczyli publiczność. Najpierw próbowali podeptać Think Pada 11. Bez większych problemów przeżył ten test. Później do kuwety pełnej lodu włożyli Think Pada X270 i zalali go dwiema butelkami wody mineralnej.
Po wyjęciu z kuwety dalej działał – wystarczyło tylko „otrzepać” wodę z klawiatury.
Tego typu ekstremalne testy są przeprowadzane w jednym celu – chodzi o pokazanie jak trwałe są notebooki Lenovo i jak ważne jest dla firmy bezpieczeństwo danych przechowywanych na komputerach klientów. Notebooki z czarnej serii T i serii premium X są tymi które od lat używamy i z największą przyjemnością i odpowiedzialnością polecamy naszym klientom – to naprawdę niezawodny sprzęt.

Skomentuj

Comdrev.pl na spotkaniu partnerów Lenovo – NPT 2017