1 kwietnia wystartował sezon bezobsługowych wypożyczalni rowerów Filfri w Szczecinku. Rowery można wypożyczać w 4 stacjach: Sapik/Kino Wolność, Urząd Miasta, Hotel Resiedence i Osiedle Zachód przy Polo Markecie. To pierwszy produkcyjny sezon Filfri w naszym mieście. Jest jednocześnie najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie tego typu jakie do tej pory funkcjonowało w naszym mieście.

Aby korzystać z systemu wystarczy zarejestrować się na filfri.eu i doładować swoje konto kwotą minimum 10 zł. Godzina kosztuje 3 zł, a rozliczenie odbywa się minutowo.

Rower można wypożyczyć na 3 sposoby: przez klawiaturę w terminalu, aplikację mobilną lub kartę miejską. Do zeszłego roku funkcjonowała pierwsza wersja naszego systemu która była pierwowzorem dzisiejszego rozwiązania. Od niej zaczynaliśmy naszą przygodę z rowerem miejskim świadcząc przez lata usługi operatorskie dla SzLOT. Patrząc wstecz od momentu stworzenia tamtego rozwiązania do dnia dzisiejszego zmieniło się wszystko. W zeszłym roku mieszkańcy mogli się zapoznać z najnowszą wersją podczas testu który prowadziliśmy od października do grudnia.

System w dalszym ciągu ewoluuje i zmienia się po to aby uczynić go jeszcze bardziej wygodnym w obsłudze dla użytkowników. Wszystkie bieżące informacje pojawiają się bezpośrednio na profilu Filfri Bikes na Facebooku, Instagramie i Twitterze, a już niebawem na stronie www.filfri.pl którą aktualizujemy

Skomentuj

System rowerowy Filfri Bikes wystartował 1 kwietnia w Szczecinku